Kód: 514 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - AMUR KOMPLET S DÝNÍ

Neohodnoceno
45 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta:

Složení: 
amur svalovina,
amur kost,
dýně hokaido

Kategorie: PRODUKTY

Složení: 
amur svalovina,
amur kost,
dýně hokaido

Pro koho se hodí:
Maso z amura je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa. Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tento komplet vhodný i pro psy se zhoršenou funkcí jater, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením
Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně. Tento komplet se hodí téměř pro všechny psy.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Tento komplet se hodí i pro psy se zdravotními potížemi a je možné také podávání 1x nebo 2x týdně.

Popis:
Sladkovodní ryby jsou velmi vhodnou složkou stravy nejen lidí, ale i našich zvířecích mazlíčků.
Amur má tak jako i ostatní kaprovité ryby vysokou nutriční hodnotu díky lehce stravitelným bílkovinám a nízkému obsahu tuku. Maso z amura obsahuje velké množství vitamínů (A, D, vitamíny skupiny B) a minerálů (selen, fosfor, železo, hořčík, vápník, méně jódu než ryby mořské). Má také vysoký obsah omega nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti. Syrových rybích kostí se nemusíme bát, protože jsou měkké a pružné.
Rostlinnou složkou tohoto kompletu je dýně hokaido. Tato oblíbená dýně zřejmě pochází z Dálného východu, ale velice se rozšířila zprvu v Americe a dnes se již běžně pěstuje i u nás. Dýně hokaido je velice chutná, má oranžovou barvu a aromatickou až nasládlou chuť. Jedná se o jednu z variant tykve velkoplodé. Výhodou je vysoký obsah vlákniny, což má pozitivní vliv na trávení a také dobře zasytí. Z vitamínů je dýně bohatá na A, B, C a E – má tedy také vysoký obsah antioxidantů. Dále dýně obsahuje dostatek vápníku, hořčíku, fosforu, draslíku a také železo. Díky těmto nutrientům má dýně hokaido pozitivní vliv na funkci jater, ledvin, srdce, stabilizuje hladinu glukózy v krvi, zlepšuje trávení a působí močopudně.

Analytické hodnoty:
vlhkost 76 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 5,8%, vláknina 0,8%, popel 1,1%

Balení:
BARF – AMUR KOMPLET S DÝNÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku.
Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2022