Kód: 2 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - AMUR MINUTKA 0,35 kg

Neohodnoceno
49 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
amur svalovina,
amur kost,
kapusta,
špenát

 

 

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.35 kg
Druh masa: Amur
Hmotnost: 0,35 kg
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení:
amur svalovina,
amur kost,
kapusta,
špenát

Pro koho se hodí:
Tato hotovka je díky svému nízkému obsahu betakarotenu zařazena do edice pro černobílé psy Ebony & Ivory.
Maso z amura je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa.
Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tato hotovka vhodná i pro psy se zhoršenou funkcí jater, ledvin, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením.

Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky.
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně.

Popis:
Sladkovodní ryby jsou velmi vhodnou složkou stravy nejen lidí, ale i našich zvířecích mazlíčků. Amur má vysokou nutriční hodnotu díky lehce stravitelným bílkovinám a nízkému obsahu tuku. Maso z amura obsahuje velké množství vitamínů (A, D, vitamíny skupiny B) a minerálů (selen, fosfor, železo, hořčík, vápník, méně jódu než ryby mořské) a má také vysoký obsah omega nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti. Kapustu řadíme mezi zdravé druhy zeleniny bohaté na obsah vitamínů a minerálů. Množstvím betakarotenu se také řadí mezi ty, které ho obsahují méně. Špenát dále posiluje imunitu a zlepšuje funkci slinivky a tvorbu trávících enzymů.

Analytické hodnoty:
vlhkost 76 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 5,8%, vláknina 0,8%, popel 1,1%

Balení:
BARF - AMUR MINUTKA je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016