Kód: 3 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - AMUR MLSKA S MRKVÍ 0,4 kg

Neohodnoceno
62 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
amur svalovina,
amur kost,
mrkev

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.4 kg
Druh masa: Amur
Hmotnost: 0,4 kg
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení: 
amur svalovina,
amur kost,
mrkev

Pro koho se hodí: 
Amura s mrkví jistě ocení majitelé všech věkových kategorií psů, psů alergiků (protože se jedná o ne příliš časté maso používané ke krmení psů), ale i mnoho jiných, kteří chtějí svému psímu kamarádovi dopřát gurmánský zážitek. Díky obsahu mrkve a díky tomu, že amur obsahuje kvalitní dobře stravitelné bílkoviny a málo tuku, je tento balíček vhodný i pro štěňata nebo začátečníky, psy na redukční dietě, psí seniory i psy s onemocněním jater, ledvin nebo slinivky a psy s citlivým trávením. Díky obsahu mrkve je balíček vhodný i pro chovatele, kteří chtějí podpořit rezavou barvu svých psích miláčků betakarotenem. Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně.

Popis:
Sladkovodní ryby jsou velmi vhodnou složkou stravy nejen lidí, ale i našich zvířecích mazlíčků. Amur jakožto kaprovitá ryba má vysokou nutriční hodnotu díky lehce stravitelným bílkovinám a nízkému obsahu tuku. Maso z amura obsahuje velké množství vitamínů (A, D, vitamíny skupiny B) a minerálů (selen, fosfor, železo, hořčík, vápník, méně jódu než ryby mořské) a má také vysoký obsah omega nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti. Syrových rybích kostí se nemusíme bát, protože jsou měkké a pružné.

Rostlinnou složku tohoto balíčku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva.


Analytické hodnoty:
vlhkost 76 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 5,8%, vláknina 0,8%, popel 1,1%

Balení: 
BARF - AMUR MLSKA S MRKVÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016