Novinka
Kód: 410 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - HEJK MLSKA S MRKVÍ 80 g

Neohodnoceno
24 Kč
Skladem (> 5 ks)

Složení:
hejk svalovina,
mrkev

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Jiná ryba
Komplety: MASO, ZELENINA

Složení:
hejk svalovina,
mrkev

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů již od štěněcího věku.
Zdravým i nemocným psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Hejk s mrkví se hodí pro všechny psy.

Popis:
Balíček obsahuje maso z hejka a je doplněn o mrkev. Hejk, neboli mořská štika, je dravá ryba žijící v Atlantiku, ale i Středozemním a Černém moři. Tak, jako ostatní dravé ryby, má i tato ryba velmi kvalitní a zdravé maso s nízkým obsahem tuků. Maso hejka je velmi jemné a chutné. Maso z hejka je velmi vhodné pro psy, kteří s BARFem teprve začínají, pro štěňata, psí alergiky, psy na redukční dietě nebo psy s ledvinnou či slinivkovou dietou. Maso obsahuje některé vitamíny skupiny B, vitamín D, selen a také nenasycené matné kyseliny pro kvalitní srst.

Rostlinnou složku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva. Tento balíček neobsahuje kosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku.

Analytické hodnoty:
vlhkost 76,3%, bílkoviny 16,4%, sacharidy 1,1%, tuky 4,4%, vláknina 0,9%, popel 0,9%

Balení:
HEJK MLSKA S MRKVÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku.Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018