Kód: 387 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - HOVĚZÍ DRŠŤKY ZELENÉ S ČERVENOU ŘEPOU 80 g

3 hodnocení
25 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
hovězí neprané dršťky,
červená řepa 

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Hovězí
Hmotnost: 80 g
Komplety: DROBY, ZELENINA

Složení:
hovězí neprané dršťky,
červená řepa 

Pro koho se hodí: 
Hovězí neprané dršťky s červenou řepou se hodí pro všechny kategorie psů a zařazují se i do dietních jídelníčků.
Zdravým psům můžeme podávat 1x nebo 2x týdně, pokud slouží dršťky jako náhrada zeleniny, podáváme i obden

Popis:
Hlavní složkou tohoto balíčku jsou neprané dršťky. Jedná se o jeden z předžaludků skotu, který obsahuje i částečně natrávené rostlinné krmivo skotu. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Neprané dršťky zařazujeme do psího jídelníčku minimálně jedenkrát týdně a pokud pes odmítá zeleninu tak podáváme dršťky častěji.

Červená řepa je oblíbenou kořenovou zeleninou díky svým mnoha pozitivním účinkům na organismus. V červené řepě najdeme velké množství sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, vitamínu C, vitamínu B, kyseliny listové a rostlinných látek jako je např. betain a betacyanin. Díky svému složení působí červená řepa jako antioxidant a pomáhá detoxikovat organismus od škodlivých látek. Pozitivní vliv má červená řepa na stav cév, nervů, očí, kůže, na funkci jater a také na imunitní systém. Tato kombinace se velmi dobře osvědčila, protože červená řepa částečně pohlcuje pach nepraných drštěk a jejich aroma pak není tak výrazné.

Tento produkt neobsahuje kosti a proto je nutné počítat s tím při tvorbě jídelníčku.

Analytické hodnoty:
Protein 14%, tuk 9, 8%, popel 1,1%, vláknina 0,9%, vlhkost 74,2%

Balení: 
BARF - HOVĚZÍ DRŠŤKY ZELENÉ S ČERVENOU ŘEPOU je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016