Kód: 431 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KAPR MLSKA S MRKVÍ 80 g

Neohodnoceno
28 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
kapr svalovina,
mrkev

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Jiná ryba
Hmotnost: 80 g
Komplety: MASO, ZELENINA

Složení:
kapr svalovina,
mrkev

Kapr mlska s mrkví obsahuje 70% masa z kapra a 30% mrkve. Jedná se o novinku, kterou jsme pro Vás vytvořili především pro zpestření jídelníčku Vašich psů a koček.

Pro koho se hodí:
Sladkovodní ryby jsou velmi vhodnou složkou stravy nejen lidí, ale i našich zvířecích mazlíčků.

Tuto novinku jistě ocení jednak majitelé všech věkových kategorií psů, psů alergických (protože se jedná o ne příliš časté maso používané ke krmení psů), ale i mnoho jiných, kteří chtějí svému psímu kamarádovi dopřát gurmánský zážitek. Díky obsahu mrkve a díky tomu, že kapr obsahuje kvalitní dobře stravitelné bílkoviny a málo tuků, je tento balíček vhodný i pro štěňata nebo psy na BARF teprve přecházející. Pro zpestření je možné dávat občas kapra s mrkví i psům se sníženou funkcí jater a ledvin. Díky obsahu mrkve je balíček vhodný i pro chovatele, kteří chtějí podpořit rezavou barvu svých psích miláčků betakarotenem.

Popis:
Kapr má vysokou nutriční hodnotu díky lehce stravitelným bílkovinám a nízkému obsahu tuku. Maso z kapra obsahuje velké množství vitamínů (A, D, vitamíny skupiny B) a minerálů (selen, fosfor, železo, hořčík, vápník, méně jódu než ryby mořské) a má také vysoký obsah omega nenasycených mastných kyselin. 

Rostlinnou složku tohoto balíčku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva.

Analytické hodnoty:
vlhkost 70 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 9%, vláknina 3,6%, popel 1,1%

Balení:
KAPR MLSKA je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2020