Kód: 300 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KUŘECÍ KOMPLET S DRŠŤKAMI 80 g

3 hodnocení
28 Kč
Skladem (> 5 ks)

Složení: 
hovězí neprané dršťky,
kuřecí svalovina,
kuřecí kost

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Kuře, Hovězí
Hmotnost: 80 g
Komplety: MASO, DROBY, KOSTI

Složení: 
hovězí neprané dršťky,
kuřecí svalovina,
kuřecí kost

Pro koho se hodí: 
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Díky obsahu kvalitních proteinů je kuřecí - hovězí komplet vhodný pro psí sportovce a rostoucí zvířata.
Díky obsahu nepraných drštěk se komplet hodí i pro psy, kteří tráví hůře kosti nebo nepřijímají zeleninu.
Kuřecí - hovězí komplet je možné použít i při přechodu na BARF, když psa na kosti teprve zvykáme.

Do jídelníčku můžeme kuřecí-hovězí komplet zařadit 1x až 2x do týdne

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Kvůli obsahu kostí není kuřecí komplet vhodný pro psy s onemocněním jater, ledvin nebo slinivky. U psů s pouze mírným onemocněním ledvin je možné kuřecí-hovězí komplet zařadit 1x týdně

Popis:
Hlavní složkou kuřecího-hovězího kompletu je kuřecí maso a kosti. Kuřecí maso všeobecně patří mezi maso drůbeží a můžeme tedy říci, že se jedná o lehce stravitelné maso, které obsahuje vysoce kvalitní dobře využitelné bílkoviny. Ve stravě lidí i psů a koček je kuře jedním z nejčastěji podávaných druhů masa díky svým vynikajícím vlastnostem. Výkrm kuřat je kratší než např. výkrm prasat a skotu, u nichž může být v mase vyšší množství reziduí různých látek a léčiv nastřádaných během delší doby života. Průměrný život kuřete chovaného na maso trvá něco přes měsíc a díky tomu jsou jeho kosti poměrně měkké a pro psy dobře stravitelné a využitelné. Z vitamínů najdeme v kuřecím mase především vitamíny skupiny B. Z minerálů obsahuje kuřecí maso fosfor, draslík, hořčík, vápník, železo. Obsah bílkovin je spíše vyšší a důležitá je také kvalita obsažených bílkovin, která je u kuřecího masa vysoká. Výhodou je také nízký obsah tuku v kuřecím mase. Kuře je svojí velikostí vhodnou součástí jídelníčku psa, pokud si představíme čím by se případně živil v přírodě. Další složkou kuřecího-hovězího kompletu jsou neprané hovězí dršťky neboli hovězí bachor. Jedná se o jeden z předžaludků skotu, který obsahuje i částečně natrávené rostlinné krmivo skotu. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Neprané dršťky zařazujeme do psího jídelníčku minimálně jedenkrát týdně a pokud pes odmítá zeleninu tak podáváme dršťky častěji.

Tento balíček obsahuje maso, kosti i vnitřnosti (neprané dršťky) a není tedy nutné k němu přidávat něco dalšího.


Analytické hodnoty:
vlhkost 75,6%, bílkoviny 16,2%, sacharidy 0,2%, tuky 5,2%, vláknina 1,1%, popel 1,7%

Balení: 
BARF - KUŘECÍ KOMPLET S DRŠŤKAMI je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení