Kód: 470 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - LOSOS KETA - KOMPLET SE ZVÝŠENÝM OBSAHEM MASA 80 g

Neohodnoceno
26 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 
losos KETA svalovina,
losos KETA kost,
červená řepa,
čínské zelí,
jablka

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.08 kg

Složení: 
losos KETA svalovina,
losos KETA kost,
červená řepa,
čínské zelí,
jablka

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
1 - 2 x  týdně můžeme lososem zpestřit jídelníček psům s onemocněním ledvin.
Zdravým psům do jídelníčku můžeme lososa  zařadit 1x až 2x do týdne.


Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Z důvodu vyššího obsahu tuku se u psů s onemocněním jater a slinivky losos nedoporučuje vůbec.


Popis:
Hlavní složkou je maso a kosti z lososa keta, tedy lososa z volné přírody. Bonusem je, že volně žijící losos konzumuje přirozenou stravu a není uměle přikrmován kompletní směsí nebo dokonce léčivy. Losos patří mezi klasické ryby trávící většinu života v moři, přesněji v Atlantském oceánu. Díky svým skvělým vlastnostem se v lidské, ale i psí stravě doporučuje zařazovat maso ryb do jídelníčku alespoň jednou týdně. Lososa řadíme mezi tučnější ryby a díky tomu dodá tělu nejen kvalitní bílkoviny, ale i omega 3 nenasycené mastné kyseliny a jiné tuky v dostatečném množství. Díky obsahu tuku se dobře využijí i v mase obsažené vitamíny rozpustné v tucích, především tedy vitamín D, který je zodpovědný za využití vápníku z potravy a jeho zabudování do kostí. Dalším vitamínem, který je v mase lososa hojně obsažen je vitamin B1 thiamin, který je mimo jiné zodpovědný za správnou funkci nervového systému. Z minerálů obsahuje losos hlavně hořčík, vápník a železo. Bílkoviny obsažené v mase z lososa mají velmi dobré aminokyselinové složení a jsou dobře stravitelné.


Rostlinnou složku lososa keta tvoří červená řepa, čínské zelí a jablka.
Červená řepa je oblíbenou kořenovou zeleninou díky svým mnoha pozitivním účinkům na organismus. V červené řepě najdeme velké množství sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, vitamínu C, vitamínu B, kyseliny listové a rostlinných látek, jako je např. betain a betacyanin. Díky svému složení působí červená řepa jako antioxidant a pomáhá detoxikovat organismus od škodlivých látek. Pozitivní vliv má červená řepa na stav cév, nervů, očí, kůže, na funkci jater a také na imunitní systém. Červená řepa má prokazatelné protinádorové účinky a zlepšuje imunitu.
Čínské zelí je zelenina s nízkou energetickou a vysokou výživovou hodnotou. Obsahuje především vitamín C, dále je zdrojem vitamínů skupiny B. Z minerálů můžeme jmenovat draslík, hořčík, vápník, železo a menší množství sodíku.

Jablka obsahují ovocné cukry a pektiny, které zlepšují trávení a samozřejmě i vitamÍn C.


Tento balíček obsahuje maso a kosti a není tedy nutné k němu přidávat něco dalšího.


Analytické hodnoty:
vlhkost 61,9%, bílkoviny 20%, sacharidy 0,2%, tuky 15%, vláknina 1,1%, popel 1,8%

Balení:
BARF - LOSOS KETA - KOMPLET SE ZVÝŠENÝM OBSAHEM MASA je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2021

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení