Kód: 73 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - MIX ZELENINY A OVOCE varianta 2 - 0,4 kg

2 hodnocení
48 Kč
Skladem (5 ks)

Složení:
řepa,
jablka

Kategorie: MRAŽENÁ ZELENINA A OVOCE
Hmotnost: 0.4 kg
Hmotnost: 0,4 kg
ZELENINA A OVOCE: MRAŽENÁ ZELENINA A OVOCE

Složení:
řepa,
jablka

Balení:
BARF - MIX ZELENINY A OVOCE varianta 2 - je mix červené řepy a jablek určený ke krmení domácích zvířat, především jako příloha. Mix ovoce a zeleniny je zabalen v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Pro koho se hodí:
Tato příloha se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Mix ovoce a zeleniny je vhodný i pro dietní jídelníčky při onemocněních (játra, ledviny, slinivka).
Zdravým i nemocným psům můžeme tuto kombinaci zařadit dvakrát týdně.


Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Vyjímkou jsou psi s onemocněním ledvin kde zařazujeme tento mix jednou týdně. 

Popis:
Mix ovoce a zeleniny obsahuje červenou řepu a jablka. Mix je příloha, kterou můžeme přidávat k různým druhům masa nebo smíchat s mléčným výrobkem.
Jablko je typickou regionální potravinou, jejíž pěstování má u nás velkou tradici. Jablka obsahují také pektiny, jsou tedy vhodnou přílohou při trávících obtížích. Jablka díky obsahu vitamínu C posilují imunitní systém, obsahují také vitamíny B, K, E a A. Množství vitamínů není celkově přiliš velké, ale vitamínu C obsahují jablka větší množství. Z minerálů najdeme v jablku draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan.
Červená řepa je oblíbenou kořenovou zeleninou díky svým mnoha pozitivním účinkům na organismus. V červené řepě najdeme velké množství sodíku, draslíku, vápníku, hořčíku, železa, vitamínu C, vitamínu B, kyseliny listové a rostlinných látek jako je např. betain a betacyanin. Díky svému složení působí červená řepa jako antioxidant a pomáhá detoxikovat organismus od škodlivých látek. Pozitivní vliv má červená řepa na stav cév, nervů, očí, kůže, na funkci jater a také na imunitní systém. Díky vyššímu obsahu kyseliny listové je tato kombinace velmi vhodná pro březí feny.


Analytické hodnoty:
vlhkost 84,4 %, bílkoviny 1%, sacharidy 11%, tuky 0,2%, vláknina 2,8%, popel 0,6%

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016