Kód: 442 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - MIX ZELENINY BEZ KAROTENU varianta 4 - 0,4 kg - ledviny

Neohodnoceno
57 Kč
Skladem (3 ks)

Složení:
celer,
petržel,
špenát

Kategorie: MRAŽENÁ ZELENINA A OVOCE
Hmotnost: 0.4 kg
Hmotnost: 0,4 kg
ZELENINA A OVOCE: MRAŽENÁ ZELENINA A OVOCE

Složení:
celer,
petržel,
špenát

Balení:
BARF - MIX ZELENINY VAR. 4 - je mix špenátu, celeru a petržele určený ke krmení domácích zvířat, především jako příloha. Mix zeleniny je zabalen v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Pro koho se hodí:
Tato příloha se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Mix zeleniny je vhodný i pro dietní jídelníčky při onemocněních (játra, ledviny, slinivka). Tento mix zeleniny se hodí i pro psy s černou nebo bílou srstí.
Zdravým i nemocným psům můžeme tuto kombinaci zařadit 2x týdně.

Popis:
Tento balíček je tvořen zeleninou, konkrétně obsahuje špenát, celer a petržel. Jsou to potraviny s nižším obsahem betakarotenu. Zelenina obsažená v tomto balíčku je bohatá na obsah vlákniny. Špenát posiluje imunitu a zlepšuje funkci slinivky a tvorbu trávících enzymů, jedná se listovou zeleninu. Špenát je bohatý na vitamíny A, C, E a K a z minerálů v něm najdeme poměrně dost hořčíku, vápníku, fosfor a draslík.
Další složkou balíčku je petržel a celer, což je kořenová zelenina. Petržel i celer jsme do tohoto balíčku zařadili záměrně, protože obsahují hodně vitamínů rozpustných v tucích, proto je výhodné kombinovat tuto zeleninu s tučnějším masem jako je vemeno nebo kachna či jehně - nejvíce nás zajímá vitamin A, E a K. Díky vyššímu obsahu draslíku působí celer také močopudně a je výhodný pro psy s horší funkcí ledvin.

Analytické hodnoty:
vlhkost 87,9%, bílkoviny 1,7%, sacharidy 6%, tuky 0,1%, vláknina 3,7%, popel 0,6%

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2022