Kód: 84 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - PSTRUH HOTOVKA 0,8 kg

Neohodnoceno
109 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
pstruh svalovina,
pstruh kost,
celer,
salátová okurka,
kapusta

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.8 kg
Druh masa: Pstruh
Hmotnost: 0,8 kg
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení:
pstruh svalovina,
pstruh kost,
celer,
salátová okurka,
kapusta

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Tato hotovka je díky svému nízkému obsahu betakarotenu zařazena do edice pro černobílé psy Ebony & Ivory.
Maso ze pstruha je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa.

Zdravým psům můžeme zařadit pstruha do jídelníčku 1x až 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Pstruh se příliš nehodí pro psy s onemocněním jater a slinivky kvůli střednímu obsahu tuku.
Psům s horší funkcí ledvin můžeme pstruha pro zpestření zařadit 1x týdně


Popis: 
Hlavní složkou Pstruha hotovky jsou maso a kosti ze pstruha. Pstruha hotovku zajisté ocení majitelé psů alergiků, protože zrovna maso pstruha řadíme k druhům, které alergie na krmivo příliš často nevyvolávají. Více o krmení psích alergiků a o eliminační dietě se dočtete v našem článku. Tento balíček patří do edice Ebony & Ivory a je pečlivě sestaven pro použití u bílých a černých psů. Tato hotovka je sestavena ze složek s nízkým obsahem betakarotenu, aby nedocházelo k reznutí srsti vašeho bílého nebo černého krasavce. Pstruha řadíme ke středně tučným sladkovodním rybám žijícím převážně v tekoucí vodě - maso je tedy velmi kvalitní a jemné. Pstruh obsahuje velmi kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny a řadí se mezi středně tučné ryby. Vysoký je především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst, ale i nervový systém. V mase pstruha najdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase pstruha vyskytuje draslík, fosfor, hořčík a obsahuje také vyšší množství selenu.

Rostlinnou složku tvoří celer, kapusta a salátová okurka.
Celer je kořenová zelenina. Celer jsme do tohoto balíčku zařadili záměrně, protože obsahuje hodně vitamínů - nejvíce nás zajímá vitamín A, E a K.
Okurka je tvořena hlavně z vody, obsahuje hodně draslíku a málo sodíku a proto okurka působí močopudně. Kvůli vysokému obsahu draslíku se nedoporučuje časté podávání okurky u psů se sníženou funkcí ledvin a kardiaků. Další příznivou vlastností okurky je její působení na úpravu pH organismu směrem k zásaditějším hodnotám.
Kapustu řadíme mezi zdravé druhy zeleniny bohaté na obsah vitamínů (vitamín C, E, K a vitamíny skupiny B) a minerálů (vápník, hořčík, selen, fosfor, draslík, síru, železo, sodík). Kapusta obsahuje vyšší množství kyseliny listové než ostatní druhy zeleniny, a je proto velmi vhodná pro podávání březím fenám. Kapusta je pro krmení vhodná i díky obsahu vlákniny.

Tento balíček obsahuje kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.

Poznámka:
Barva našich produktů může být proměnlivá na základě použitého druhu pstruha. V případě pstruha duhového je základní barva produktu světlá, bílá. Pokud je pro výrobu použit pstruh lososovitý, mohou mít produkdy barvu oranžovou.


Analytické hodnoty:
vlhkost 72,1%, bílkoviny 18%, sacharidy 0,2%, tuky 7%, vláknina 0,9%, popel 1,8%

Balení:
BARF - PSTRUH HOTOVKA je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016