Kód: 473 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - TRESČÍ MLSKA S MRKVÍ 80 g

Neohodnoceno
24 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
tresčí svalovina,
mrkev

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.08 kg
Druh masa: Treska
Hmotnost: 0,4 kg
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení:
tresčí svalovina,
mrkev

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tato mlska vhodná i pro psy se zhoršenou funkcí jater, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením. Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky. Zdravým psům i psům nemocným můžeme podávat tresčí mlsku 1x nebo 2x týdně. U psů se zhoršenou funkcí ledvin se tresce spíše vyhýbáme. Díky obsahu mrkve je tresčí mlska vhodná pro podporu rezavého zabarvení psů.

Popis:
Hlavní složkou Tresčí mlsky s mrkví je mletá treska - svalovina. Treska je mořská ryba žijící v chladných vodách severního Atlantiku a je často lovena právě kvůli svému chutnému masu, které obsahuje velmi málo tuku. Maso tresky je velmi dobře stravitelné a je velmi dietní. Z vitamínů obsahuje treska vitamíny B6, B1, B2 ale i vitamín E. Z minerálních látek najdeme v mase tresky vyšší množství draslíku, hořík, železo, zinek, sodík a jód.

Rostlinnou složku balíčku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně. V lidovém léčitelství se mrkev používá ke zvýšení tvorby moči (je močopudná) a to se využívá i u psů, kteří mají problém s tvorbou močových kamenů. Mrkev se podává i u revmatických onemocnění kloubů. Výhodou je, že v našich podmínkách je mrkev k dostání po celý rok.

Tento balíček neobsahuje kosti, je vhodné jej v rámci dne kombinovat s produktem s kostma.


Analytické hodnoty:
vlhkost 80,8 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 1%, vláknina 0,6%, popel 1,3%

Balení:
BARF - TRESČÍ MLSKA S MRKVÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení