Kód: 316 | Značka: B.A.R.F. Company

HOVĚZÍ UCHO PREY MODEL 1 ks

Neohodnoceno
32 Kč
Skladem (1 ks)

Složení:
hovězí chrupavka,
hovězí svalovina,
chlupy

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.2 kg
Druh masa: Hovězí

Složení:
hovězí chrupavka,
hovězí svalovina,
chlupy

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Zvláště vhodné je podávání u mladých rostoucích psů, psích sportovců a starších psů s pohybovými obtížemi, kteří potřebují více kolagenu. Zdravým psům zařazujeme do jídelníčku 1x týdně.  

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Psům s onemocněním jater a slinivky hovězí ucho nepodáváme. Psům s onemocněním ledvin můžeme občas pro zpestření podat.

Popis:
Tento balíček obsahuje hovězí celé ucho i se srstí. Chrupavka je obalená okolními krátkými svaly, kůží a srstí. Chrupavky jsou složené především z kolagenních vláken, které jsou propojené hmotou s obsahem glukosaminoglykanů, chrondroitinu a kyseliny hyaluronové. Chrupavky obsahují samozřejmě i vápník, ale ve srovnání s kostmi nižší množství. Krmení takovýchto kusových uší je prospěšné na stav zubů a nutí zvíře žvýkat.
V porovnání s preparáty na podporu kloubů, obsahují hovězí chrupavky všechny živiny nutné pro zdravé klouby a chrupavky v té nejlépe stravitelné a přirozené formě. Uši nekrmíme jako samostatnou krmnou dávku, ale vhodně kombinujeme se svalovinou, případně i s menším množstvím kostí nebo je podáváme jako pamlsek a pro zábavu. Kolagen obsažený v chrupavkách má pozitivní vliv na stav kloubů, kůže, srsti, drápů, vazů a šlach.
Tento balíček neobsahuje kosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku.  

Analytické hodnoty:
vlhkost 57%, bílkoviny 38% (většinu bílkovin chrupavky tvoří kolagen), sacharidy 0%, tuky 4,1%, vláknina 0%, popel 0,9%

Balení:
HOVĚZÍ UCHO PREY MODEL 1 ks je kusové syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je zabalené v PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018