Kód: HUL10 - HVAK20 | Značka: Krmiva Hulín

HUL - Hovězí vazovice - Vcelku sušená, 0,5 kg

Neohodnoceno
266 Kč
Skladem (3 ks)

Sušená hovězí šlacha v celku, ideální pro větší psy pro zabavení se na delší dobu. Kvalitní zdroj kolagenu a elastinu. Výborný přírodní pamlsek a zároveň i zábava pro psa.

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.5 kg

Vynikající přírodní pamlsek, nebo odměna pro psa !

! Usušeno v celku pro žvýkání a zábavu na delší dobu  !

 

  • Obsah živin:  Bílkoviny - 75 %, Tuky - 9 %, Popel - 1,9 %, Vlhkost - 7 %.

Sušená hovězí vazovice je velmi zdravou a chutnou pochoutkou díky vysokému podílu přírodního kolagenu a elastinu. Tyto látky mají vysokou stravitelnost a využitelnost v organizmu psa. Jsou určeny především pro správný vývoj kloubních vazů a šlach. Významný podíl minerálů má zase pozitivní vliv na tvorbu i kvalitu kostí a zubů.

Hovězí vazovice je 100% přírodní surovina, bez jakékoliv další dochucovací úpravy. Je ponechána v celku, nekrájená a pozvolna usušena horkým vzduchem, nekonzervovaná, nearomatizovaná. Dá se podávat psovi jako žvýkací hračka, nebo odměna, či pamlsek během dne. Je velmi houževnatá, nepraská a neštípe se. Určeno pro střední a velká plemena psů se zdravým chrupem. 

Velikosti:  Šířka šlachy je cca 20 - 30 mm. Délka cca 25 - 35 cm.

Orientační počet kusů v 1 kg:  15 ks

  • Skladování a spotřeba: Uchovávejte hovězí vazovice ideálně v papírovém sáčku, v temnu, suchu a chladu, nejlépe do 15 °C. Chraňte před přímým slunečním svitem.

Spotřebujte nejlépe do 3 měsíců od zakoupení. Možno i zamrazit, pak vydrží rok, i déle. Pozor na zvlhnutí suroviny v PVC sáčku, při náhlých změnách okolní teploty. Vazovice pak může po pár dnech zaplísnit.