Novinka
Kód: HUL - HSS-1 | Značka: Krmiva Hulín

HUL - HOVĚZÍ STŘÍVKA - ŠPAGETY - Sušené 100 g

Neohodnoceno
79 Kč
Skladem (5 ks)

Silná pronikavá vůně sušených hovězích střívek zaručeně zaujme téměř každého psa. Vhodné především pro mini a malá plemena.

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.1 kg

Sušené hovězí střívka jsou 100% přírodní surovina, bez jakékoliv další dochucovací úpravy. Jsou nařezané na stejné kusy, pozvolna usušené horkým vzduchem, nekonzervované a nearomatizované. Dají se podávat psovi jako žvýkací hračka nebo odměna, či pamlsek během dne. Vyhovovat bude především malým a středním plemenům.

Velikost:  Průměrná tloušťka 5 - 8 mm, délka střívek cca 20 cm. 

  • Skladování a spotřeba:  Jde o nekonzervovaný vysušený živočišný produkt. Vysušení však nezabrání především hmyzu, aby výrobek nenapadl, hlavně v teplém období roku nebo při skladování v pokojové teplotě. Proto skladujte produkt nejlépe v chladu do 10 °C - chladnička. Pokud skladujete sušené masné produkty delší dobu cca 1-2 měsíce, je nutné mít tyto výrobky přebalené do papírového obalu nebo je nechte i volně na vzduchu. Nenechávejte je v PVC sáčku! V něm totiž velmi často hrozí kondenzace vody a pak výrobek rychle plesnivý. V letním období při skladování delším jak měsíc, raději sušený pamlsek dobře zabalte a zamrazte, vydrží tak po dlouhou dobu - min. rok. Sušené masné pamlsky ale doporučuji pro zachování plné chuťové hodnoty spotřebovat ideálně do 3 měsíců od data nákupu.