Novinka
Kód: HUL - PRMB16-1 | Značka: Krmiva Hulín

HUL - PAMLSEK PRO VELKÉ PSY - Rybí maso s bylinami - zelený 16 mm, 500 g

Neohodnoceno
159 Kč
Skladem (1 ks)

Vařený výrobek pro velké psy se syrovým rybím masem, masovými moučkami, vejci, kvasnicemi, vodními řasami a špenátem. Určeno jako pamlsek, či odměna pro psy, nikoliv jako základní potrava! Průměr 16 mm je ideální pro velká a obří plemena.

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.5 kg

Velmi atraktivní, vařená směs pro velké psy s masem, rybou a řasami !

  ! Určeno jako pamlsek, či odměna při výcviku !

  • Složení: Syrové rybí maso - treska 25%, Rybí moučka 15%, hovězí a vepřová moučka, hovězí mleté škvarky, extrudovaná směs pohanky a rýže. Sušená jablečná dřeň, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, lososový olej, vodní řasy - Kelpa, Spirulina, Chlorela a Caulerpa. Sušený list špenátu. Neobsahuje drůbeží maso a lepek!

Obsah přirozených živin na 1 kg krmiva: Bílkoviny (NL) - 32 %, Tuk - 19 %, Vláknina - 4 %, Škrob - 9 %, Cukr - 2 %, NaCl - 0,5 %.  

Energetická hodnota:  14,60  MJ / kg

  • Charakteristika:  Pamlsek pro velké psy Rybí maso s bylinami 16 mm je vařená masová směs, na základě jednodruhových masových mouček a syrového rybího masa. Směs je tvarovaná do kuliček o průměru 16 mm. Směs obsahuje 70 % živočišných produktů + pivovarské kvasnice, zbytek jsou tepelně upravené rostlinné a zeleninové suroviny + mořská řasa Kelp a Caulerpa, sladkovodní sinice Spirulina a Chlorela a drcený sušený list špenátu.

Pamlsek obsahuje přes 80% živočišných produktů ( žádné drůbeží maso ) a velmi málo škrobu, který pes nepříliš dobře tráví. Pamlsek má přirozenou, tmavě zelenou barvu po vodních řasách se špenátem a přirozenou, jemnou, masitou vůni po živočišných surovinách. Průměr kuliček je 16 mm. Tuto velikost rozkoušou bez problémů i střední plemena psů. 

Tento výrobek nepřibarvujeme a nearomatizujeme. Má proto přirozenou barvu a vůni po použitých surovinách. Vyrábíme jen takové množství, které max. do 30 dnů vyexpedujeme, takže jej dodáváme stále čerstvý. Výrobek má tužší, gumovitou konzistenci.

  • Použití: Výrobek používejte pouze jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o klasické krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk, určený jako odměna při výcviku, nebo jen k občasnému přilepšení! Proto jej nepoužívejte místo krmiva k zasycení psa, ale jen průběžně k jeho odměně za podařený výkon aj.

Denní dávku pro výcvik, však není potřeba omezovat, pokud je rozčleněna do delšího časového období. Použijte tolik kuliček, kolik je nutné k odměně psa.

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se neděje! Jsou to přírodní suroviny, které ani při velkém, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí!

  • Skladování a spotřeba: Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu, při uchovávání v chladu a temnu do max. 18 °C. Při teplotě do 10 °C spotřebujte max. do 6 měsíců. Zamražený výrobek je však možno používat až 12 měsíců od nákupu. Mějte peletky vždy dobře uzavřené, jsou velmi aromatické.