Kód: 335 | Značka: B.A.R.F. Company

JEHNĚČÍ KOST MASITÁ 1 ks (cena za balení)

Neohodnoceno
73 Kč
Skladem (3 ks)

Složení:
jehněčí kost,
jehněčí svalovina,
jehněčí šlachy

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.4 kg
Druh masa: Ovce

Složení:
jehněčí kost,
jehněčí svalovina,
jehněčí šlachy

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Psům bez zdravotních problémů možno přidávat 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Jehněčí kost se kvůli vyššímu obsahu tuku a bílkovin nedoporučuje u psů se špatnou funkcí jater, ledvin nebo slinivky

Popis: 
Hlavní složkou je jehněčí kost a svalovina, která na kosti zůstane po opracování. Jedná se o kosti z pánevní končetiny od kopýtka až po holenní a lýtkovou kost. Jehněčí kost zajisté ocení majitelé psů alergiků, protože zrovna jehněčí maso velmi často alergičtí psi dobře snášejí. Více o krmení psích alergiků se dočtete v našem článku. Doba výkrmu jehňat je kratší než např. u skotu a zároveň delší než doba výkrmu drůbeže. Při výkrmu jehňat není většinou důvod pro podávání antibiotik a dalších léčiv a maso tedy považujeme za velmi kvalitní. Na rozdíl od jiných druhů hospodářských zvířat probíhá odchov a výkrm jehňat vesměs klasicky pastevně a ne intenzivní "výrobou" ve velkokapacitních stájích. Jehněčí maso je poměrně aromatické a psům chutná. Tento balíček obsahuje hlavně kost, ale i svalovinu. U psů, kteří hůř tráví kosti, je možné kombinovat Jehněčí kost např. s hovězími nebo jehněčími nepranými dršťkami a může se přidat i více svaloviny. Kost můžete také zužitkovat na okus a pro zabavení pejska. Nutričně jehněčí maso obsahuje draslík a fosfor a je bohaté i na zinek, měď a hořčík. Z vitaminů najdeme v jehněčím mase vitamíny skupiny B, a dále vitamín C, E, D a A.

Analytické hodnoty:
vlhkost 20%, bílkoviny 33%, sacharidy 0%, tuky 15%, vláknina 0%, popel 32%

Balení:
JEHNĚČÍ KOST MASITÁ je kusové syrové maso s kostí určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je vcelku a zabalené v  PE/PP obalu. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení