Kód: 334 | Značka: B.A.R.F. Company

JEHNĚČÍ LŮJ KUSOVÝ 0,5 kg

Neohodnoceno
43 Kč
Skladem (> 5 ks)

Složení:
jehněčí lůj

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.5 kg
Druh masa: Ovce
Hmotnost: 0,5 kg

Složení:
jehněčí lůj

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů
Ideální je pro doplnění energie u psů v zimě nebo u zvířat v zátěži.
Lůj je vhodný i pro psy s horší funkcí ledvin, kde se používá k doplnění energie.


Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Naopak pro psy s onemocněním jater a slinivky není vhodný vůbec.

Popis: 
Hlavní složkou je jehněčí lůj. I psí alergici potřebují občas „energetickou“ bombu a nejen pro ně je tu právě jehněčí lůj. Vyšší množství energie potřebují psi hlavně v době vyšší sportovní zátěže, kojící feny a psi v zimním období. Pro psy je tuk dobře stravitelný a využitelný. Dále se skopový lůj hodí pro přimíchání ke krmivu kvůli zvýšení atraktivnosti potravy. V zásobním tuku hospodářských zvířat se může usazovat mnoho různých látek, které jsou v tuku rozpustné. Při výkrmu a chovu ovcí není většinou důvod pro podávání antibiotik a dalších léčiv a maso i lůj tedy považujeme za velmi kvalitní, protože se v nich rezidua léčiv většinou nevyskytují. Na rozdíl od jiných druhů hospodářských zvířat probíhá odchov a výkrm ovcí vesměs klasicky pastevně a ne intenzivní "výrobou" ve velkokapacitních stájích a lůj tedy není cítit po silážích nebo senážích běžně krmených ustájenému skotu.

Analytické hodnoty:
vlhkost 0,3%, bílkoviny 0,3%, sacharidy 0%, tuky 99,2%, vláknina 0%, popel 0,2%
 

Balení:
JEHNĚČÍ LŮJ KUSOVÝ je určený ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je v kouscích a zabalené v  PE/PP obalu. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení