Kód: 354 | Značka: B.A.R.F. Company

KUŘECÍ PRSA JEMNĚ MLETÁ 1 kg

Neohodnoceno
102 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
kuřecí svalovina mletá šlehaná

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 1 kg
Druh masa: Kuře
Hmotnost: 1 kg

Složení:
kuřecí svalovina mletá šlehaná

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů již od nejnižšího štěněcího věku.
Kuřecí maso je vhodným startovním balíčkem pro začínající BARFaře.
Kuřecí svalovina se hodí i pro psy s horší funkcí ledvin, stejně tak je vhodná i pro psy s onemocněním jater nebo slinivky - do dietních jídelníčků můžeme kuřecí maso zařadit i 3x týdně.
Díky obsahu kvalitních proteinů je kuřecí maso velmi vhodné pro psí sportovce a rostoucí zvířata. Kuřecí štěněcí pasta může být podávána s vařenou rýži při trávících problémech a průjmech.
Zdravým psům můžeme krmit kuřecí svalovinu 2x nebo 3x týdně.

Popis:
Balíček Kuřecí prsa jemně mlětá je tvořena mletou šlehanou kuřecí svalovinou, která je obzvláště vhodná i pro ta nejmenší štěňata a využívá se jako první příkrm. Kuřecí maso všeobecně patří mezi maso drůbeže a můžeme tedy říci, že se jedná o lehce stravitelné maso, které obsahuje vysoce kvalitní dobře využitelné bílkoviny. Ve stravě lidí i psů a koček je kuře jedním z nejčastěji podávaných druhů masa díky svým vynikajícím vlastnostem. Výkrm kuřat je kratší než např. výkrm prasat a skotu, u nichž může být v mase vyšší množství reziduí různých látek a léčiv nastřádaných během delší doby života. Z vitamínů najdeme v kuřecím mase především vitamíny skupiny B. Z minerálů obsahuje kuřecí maso fosfor, draslík, hořčík, vápník, železo. Obsah bílkovin je spíše vyšší a důležitá je také kvalita obsažených bílkovin, která je u kuřecího masa vysoká. Výhodou je také nízký obsah tuku v kuřecím mase. Kuře je svojí velikostí vhodnou součástí jídelníčku psa, pokud si představíme, čím by se případně živil v přírodě.

Tento balíček neobsahuje kosti ani vnitřnosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku.

Analytické hodnoty:
vlhkost 74,7%, bílkoviny 21,8%, sacharidy 0,1%, tuky 2,5%, vláknina 0%, popel 0,9%

Balení:
Balíček KUŘECÍ PRSA JEMNĚ MLETÁ je jemně mleté šlehané syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné, celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018