Kód: HUL2 - LOKU-1 | Značka: Krmiva Hulín

HUL - Lososové masové kuličky - S vejci a Krillem - 24 mm, 500 g

Neohodnoceno
152 Kč
Skladem (1 ks)

Superprémiový výrobek z mletého lososového masa, spojeného vejci s krillovou moučkou, kolagenem a vodními řasami do kuliček o průměru 24 mm, vydatně napuštěných lososovým olejem.

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.5 kg

Vynikající pamlsek z Lososového masa, Krillu, Kolagenu a Kelpy !

! Bez ochucovadel a konzervantů !


Složení 
Jemně mleté, syrové maso (i s kostrou) z lososů.
Krilová moučka.
Pšeničné klíčky.
Sušená vejce.
Hovězí kolagen.
Mořská řasa Kelpa. 
Pivovarské kvasnice
.
Lososový olej.

Obsah živin na 1 kg krmiva: 
Bílkoviny - 34 %, Tuk – 22 %, Vláknina - 2 %, Popel 5 %, Vlhkost 10 %.

Charakteristika: 
Lososové masové kuličky jsou vyrobeny ze sušené masové směsi a mletého lososového masa, tvarované do kuliček o průměru 24 mm. Celá směs pak obsahuje 60 % mletého lososového masa, 10 % Krilové moučky, 5 % pivovarských kvasnic, 5% sušených vajec, 3 % mořské řasy Kelpa, aj.
Lososové kuličky jsou povrchově silně napuštěny lososovým olejem!

Lososové kuličky mají tmavě hnědou barvu a přirozenou, jemnou, rybí vůni po surovinách. 
Výrobek není chemicky konzervován, přibarvován ani dochucován.
Průměr kuliček je 24 mm, jsou tvrdé, ale poměrně křehké, takže je rozkoušou i malá plemena psů od cca 8 kg své hmotnosti. Pro mini plemena je třeba kuličku rozdrtit na menčí části, nebo zakoupit pamlsek např. 12 mm.

Hmotnost 10 kuliček je cca 60 - 65 g.

Možnosti použití: 
Masové kuličky používejte jako pamlsek, či odměnu pro psa. Nejde o kompletní krmivo, ale chuťově atraktivní doplněk krmiva, určený jen k občasnému přilepšení. Protože jde o sušené maso, lze jej příležitostně použít i místo klasického krmiva (granulí) jako menší svačinku k lehkému zasycení psa v průběhu dne, mezi dvěma jídly. 

Pokud se pes nedopatřením dostane k pamlsku sám a sežere ho větší množství, nic se mu nestane! Jsou to přírodní suroviny, které ani při větším, jednorázovém příjmu organizmus psa nijak nepoškodí. Protože jde o plně vysušený výrobek, dbejte aby měl pes stálý přístup k čerstvé vodě.

Skladování a spotřeba: 
Skladovat v temnu a chladu, ideálně do 20 °C. Nejlépe v prodyšném obalu (papírový nebo tkaný sáček). U PVC obalů pozor na kondenzaci vody uvnitř sáčku při změnách okolní teploty.

Dobu spotřeby doporučuji pro zachování chuťové hodnoty ideálně do 3 měsíců od data nákupu. Dobře zabalený výrobek je však možno skladovat min. 6 měsíců při teplotě do 12 °C a min. 12 měsíců při zamražení - od doby nákupu. Pozor na napadení hmyzem - moly, aj. Pokud se vám to stane, dejte přiměřené množství do mikrovlnky na 1 minutu. Tak výrobek zbavíte živých škůdců. Psovi to přitom nijak neuškodí.