O nás

 

B.A.R.F. Company s.r.o.

Každá věc má svou duši a svůj příběh. Stejně tak i naše firma.


Proč jsme vlastně vznikli? Měli jsme ten nejlepší důvod. Hledali jsme pro naše vlastní psy kvalitní krmení. Původní záměr prodávat granule nás poměrně rychle přešel, když jsme pronikli do tajů jejich výroby. Stačilo se naučit číst etikety výrobců, získat si dostupné informace a najednou jsme byli zase na začátku. A o tom to je. O počátku krmení.

BARF,
ať tuto zkratku přeložíme jakkoliv, ve své podstatě znamená návrat k přirozené stravě psů. Každy pes je šelma a masožravec. A tak i naši psi začali jíst tak, jak je pro ně přirozené.

Bohužel - bohudíky, žijeme v civilizované době a ne každý má možnost házet svým psům celá těla zvířat včetně srsti a pěří. A proto jsou tady naše kompletní masové směsi - KOMPLETY, které obsahují vše, co psi pro svůj zdravý vývoj a růst potřebují.

Naší specializací je výroba vyvážených masových směsí pro psy, kočky a jiné masožravce. Nabízíme i různá masa kusová. A to vše se dá udělat bez éček a konzervantů. Pokud máte kvalitní vstupní surovinu, dodržujete výrobní postupy a celkově se prostě chováte tak, jako když připravujete jídlo svým vlastním psům. 100% balíčků je vyráběno ze suroviny pocházející ze zvířat v potravinářské kvalitě.

Naše výrobky balíme do 0,25 kg, 0,35 kg, 0,4 kg, 0,8 kg a 1kg balení. Nově máme také balíčky pro nejměnší - 80 g. Nejedná se o standardní salámky, ale ploché obaly (velikost maximálně formát A4). Jednou z jejich výhod je snadnější skladování a rychlejší rozmrazování. Obal je průhledný, aby zákazník viděl, co kupuje.

Dovážíme krmení pro Vaše miláčky až domů. Zboží zavážíme v Praze a po téměř celých Čechách. Pokud nejste na naší trase, dopravu zařídí DPD v našich termoobalech. Moravu a Slovensko řeší náš distributor - www.krmimmasem.cz.

-------------------------------------------------------------

V první fázi jsme receptury pro naše produkty vytvářeli pod dohledem Kateřiny Novosádové. Nyní již pro Vás nové receptury tvoříme sami a velice nás těší jejich stále rostoucí oblíbenost mezi zákazníky. Po odborné stránce je vždy každé složení receptury konzultováno s naší spolupracovnicí, veterinární lékařkou MVDr. Markétou Rázgovou. Veškeré poradenství a jídelníčky přesně na míru pro Vašeho pejska, včetně jídelníčků přechodových, poskytujeme našim zákazníkům zcela zdarma.

------------------------------------------------------------

Důležité je, že vše, co děláme, děláme s láskou a přesvědčením, že přirozená strava, tedy krmení masem, kostmi a droby se zeleninou a ovocem, je opravdu to nejlepší, co můžete pro svého psa, kočku či jiného dravce udělat. Od štěňátek, psů v plně produktivním věku, přes vrcholové sportovce až po pejsky v důchodu. Každý z nich si zaslouží to nejlepší. Velice si zakládáme na šíři, pestrosti a rozmanitosti surovin použitých k výrobě. 


Děkujeme, že nás svou důvěrou posouváte dál


několik fotografií pro lepší představu, jak to u nás vypadá a chodí...