Kód: HUL11 - RTSLP11 | Značka: Krmiva Hulín

HUL - Rybí tuk pro psy - Ze sladkovodních ryb, 1 l

Neohodnoceno
115 Kč
Skladem (1 ks)

Velmi kvalitní rybí tuk ze sladkovodních druhů ryb, lisovaný při nízké teplotě. V chladu pod 15 °C tuhne. Česká výroba.

Kategorie: PRODUKTY

! Speciální krmný doplněk, ojedinělý na českém trhu !

Rybí tuk ze sladkovodních druhů ryb

 

  • Charakteristika: Speciální výrobek z českých zpracoven ryb, který je ojedinělý na trhu s krmnými surovinami. Jedná se o čistý rybí tuk, vznikající při zpracovávání sladkovodních druhů ryb. Vyrábí se lisováním z čerstvých, rozmělněných tkání ryb při teplotě do 80 °C, takže si olej zachovává své přirozené pachové i chuťové vlastnosti. Olej má tmavě hnědou barvu a  pach po rybím výpeku. Při teplotách pod 15 °C začíná tuhnout, jelikož obsahuje jemné částečky z tkání z ryb a také podíl nasycených mastných kyselin, které jsou přirozeným a velmi dobře stravitelným zdrojem energie pro psa.
  • Použití: Tento speciální rybí tuk je kvalitním a hlavně chutným  energetickým doplňkem pro psy. Vyhovuje mnohdy i psům, kteří nemají rybí tuk pocházející z mořských ryb rádi. Ideální je pro polévání suchých granulí, nebo i masa a příloh.

Pokud v chladném období tuk ztuhne, vložte lahev do vody o teplotě cca 40 - 50 °C a nechte roztát. Nespěcháte-li, nebo máte větší balení - kanystry, stačí jej nechat v pokojové teplotě ( nad 20 °C) až do doby rozpuštění celého obsahu.

Doporučené dávkování:

30 – 50 ml / kg krmiva - na maso, nebo granule s obsahem tuku nad 15 %.  

70 – 100 ml / kg krmiva - do příloh k masu, nebo na granule s obsahem tuku do 13 %.