Kód: 70078 | Značka: Ecopets

Sérum proti blechám a klíšťatům 10 ml

5 hodnocení
390 Kč
Skladem (3 ks)

Přírodní sérum proti klíšťatům pro zvířata od vašeho mazlíčka odežene všechny nežádoucí hosty z říše hmyzu.

Kategorie: DOPLŇKY
Hmotnost: 0.1 kg

Ecopets přírodní sérum proti klíšťatům

Ochraňte své čtyřnohé kamarády před otravnými parazity. Díky přírodnímu složení je sérum bezpečné, nedráždí pokožku (na rozdíl od chemických obojků). Navíc se nemusíte obávat nepříjemností, pokud zvíře sérum olízne. Velice doporučujeme hlavně v domácnostech s malými dětmi, které se rády zvířat dotýkají.

Díky vysokému obsahu antiseptických esenciálních olejů sérum spolehlivě odpuzuje hmyz i klíšťata. Zároveň je velice dobře snášen i tou nejcitlivější pokožkou. Velice vhodné již od štěněcího věku!

Sérum v sobě spojuje jojobový olej, který spolehlivě pronikne do pokožky, s esenciálními oleji z Tea Tree, levandule a rozmarýnu. Ty působí lehce antisepticky a antibakteriálně a současně svou výraznou vůní i účinky odpuzují nejrůznější parazity, jako jsou blechy, vši, roztoči, štěnice, ale i klíšťata a komáři.

Použití:
Na začátku sezóny vetřete kapku oleje denně za ouško mazlíčka. Po třech týdnech 1 – 2 x týdně. Balení 10 ml vydrží při správném použití na celou sezónu.

Upozornění:
Skladujte sérum při nižších teplotách a nevystavujte jej přímému slunečnímu svitu. Doba trvanlivosti je 18 měsíců. Po otevření se ovšem doba trvanlivosti vzhledem k přírodnímu složení bez chemických konzervantů snižuje. Nedoporučujeme proto kupovat si tyto antiparazitika „do zásoby“ a po otevření je ihned začít spotřebovávat.

Složení:
Simmondsia Chinensis Seed Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Lavandula Angustifolia Flower Oil, Rosmarinus Officinalis Oil

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmíme uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.