Kód: 531 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - HOVĚZÍ PLÍCE S VLOČKAMI A ZELENINOU 1 kg

Neohodnoceno
63 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
hovězí plíce,
čínské zelí,
jablko,
mix vloček

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 1 kg
Komplety: DROBY, ZELENINA

Složení:
hovězí plíce,
čínské zelí,
jablko,
mix vloček

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů již od nejmenších štěňat a BARFařů začátečníků. Začátečníkům můžeme plíce zařadit do jídelníčku ke konci druhého týdne BARFování.  Podávat plíce doporučuji 1x týdně. U pejsků na redukční dietě je možné, zařadit plíce i oben.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Plíce mohou působit mírně projímavě, takže se nedoporučují u pejsků s trávícími potížemi, nejsou vhodné ani u psů s vážnějším onemocněním jater a ledvin, případně slinivky. Plíce jsou nízkotučné a nehodí se tedy pro psy ve vyšší zátěži, nebo pro takové, kteří potřebují přibrat.

Popis:
Hlavní složkou jsou hovězí plíce. Aby bylo krmení syrovou stravou vyvážené, je potřeba zařazovat do jídelníčku i vnitřnosti, mezi ně plíce rozhodně patří. Plíce
obsahují i zbytkový vzduch a tím jsou "nadýchané" a dobře tak zasytí. Díky obsahu chrupavčitých průdušek jsou plíce zvláště vhodné pro rostoucí psy nebo starší psy s pohybovými problémy.

Rostlinnou složku balíčku tvoří čínské zelí, jablko a vločky. Obilné vločky obsahují vlákninu a také velké množství vitamínů skupiny B. Zanedbatelné není ani množství stopových prvků. Jablka obsahují také pektiny, jsou tedy vhodnou přílohou při trávících obtížích. Jablka díky obsahu vitamínu C posilují imunitní systém, obsahují také vitamíny B, K, E a A. Množství vitamínů není celkově příliš velké, ale vitamínu C obsahují jablka větší množství. Z minerálů najdeme v jablku draslík, hořčík, vápník, železo, fosfor a mangan. Čínské zelí je zelenina s nízkou energetickou a vysokou výživovou hodnotou. Obsahuje především vitamín C, dále je zdrojem vitamínů skupiny B.

Tento balíček neobsahuje kosti ani svalovinu, je nutné to tedy zohlednit při sestavování jídelníčku.

Analytické hodnoty:
vlhkost 68,6 %, bílkoviny 17%, sacharidy 0,5%, tuky 12%, vláknina 0,8%, popel 1,1%

Balení:
BARF – HOVĚZÍ PLÍCE S VLOČKAMI A ZELENINOU je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2023