Kód: 35 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KACHNO MRKVOVÝ OBLÁČEK S VLOČKAMI 0,4 kg

Neohodnoceno
102 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 
kachní játra,
mrkev,
mix obilných vloček

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.4 kg
Druh masa: Kachna
Hmotnost: 0,4 kg
Komplety: DROBY, ZELENINA

Složení: 
kachní játra,
mrkev,
mix obilných vloček

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Játra se zařazují do jídelníčku 1x za dva týdny.


Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Kachní mrkvový obláček se nedoporučuje u psů se špatnou funkcí jater, ledvin nebo slinivky.

Popis:
Aby bylo krmení syrovou stravou vyvážené, je potřeba zařazovat do jídelníčku i vnitřnosti. Játra obsahují mnoho kvalitních živin, a proto se ke krmení velmi hodí. Naopak ale mohou obsahovat různé zplodiny metabolismu a další látky, protože jsou hlavním detoxikačním orgánem v těle. Díky obsahu tuku jsou v játrech dobře navázané vitamíny rozpustné v tucích jako vitamín A, D, E a K. Z vitamínů játra obsahují i vitamín C a cholin. Játra, jakožto zásobní orgán, jsou bohatá i na stopové prvky a minerály (draslík, fluor, fosfor, mangan, hořčík, jód, kobalt, měď, zinek, železo, sodík, vápník, selen). Na rozdíl od jiného masa, obsahují játra i cukry v podobě glykogenu. Játra sama o sobě působí projímavě a nedoporučuje se je krmit samotná. Navíc mnoho pejsků vnitřnosti odmítá jíst. Proto nabízíme kachní mrkvový obláček s vločkami a mrkví, který tato negativa řeší - vhodnou kombinací je snížena pravděpodobnost průjmu a také se zvyšuje atraktivita pro psa. Díky kachnímu mrkvovému obláčku si můžou játra dopřát i psí alergici.

Rostlinnou složku tvoří tedy mrkev a ovesné vločky. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva. Ovesné vločky obsahují vlákninu a také velké množství vitamínů skupiny B. Zanedbatelné není ani množství stopových prvků.

Tento balíček neobsahuje kosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku. Vhodná je rovněž kombinace se svalovinou.


Analytické hodnoty:
vlhkost 70%, bílkoviny 19,3%, sacharidy 3,5%, tuky 5,2%, vláknina 1,1%, popel 0,9%

Balení: 
BARF – KACHNO MRKVOVÝ OBLÁČEK S VLOČKAMI je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016