Kód: 37 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KAPR MINUTKA 0,35 kg

Neohodnoceno
63 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 
kapr svalovina,
kapr kost,
kapusta,
špenát

Kategorie: KOMPLETY
Hmotnost: 0.35 kg
Druh masa: Kapr
Hmotnost: 0,35 kg
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení: 
kapr svalovina,
kapr kost,
kapusta,
špenát

Pro koho se hodí: 
Tato hotovka je díky svému nízkému obsahu betakarotenu zařazena do edice pro černobílé psy Ebony & Ivory.
Maso z kapra je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa.
Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tato hotovka vhodná i pro psy se zhoršenou funkcí jater, ledvin, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením.
Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky.
Zdravým psům můžeme zařadit 1x nebo 2x týdně.


Popis:
Sladkovodní ryby jsou velmi vhodnou složkou stravy nejen lidí, ale i našich zvířecích mazlíčků. Kapr má vysokou nutriční hodnotu díky lehce stravitelným bílkovinám a nízkému obsahu tuku. Maso z kapra obsahuje velké množství vitamínů (A, D, vitamíny skupiny B) a minerálů (selen, fosfor, železo, hořčík, vápník, méně jódu než ryby mořské) a má také vysoký obsah omega nenasycených mastných kyselin, které mají pozitivní vliv na kvalitu kůže a srsti. Kapustu řadíme mezi zdravé druhy zeleniny bohaté na obsah vitamínů a minerálů. Množstvím betakarotenu se také řadí mezi ty, které ho obsahují méně. Špenát dále posiluje imunitu a zlepšuje funkci slinivky a tvorbu trávících enzymů.

Analytické hodnoty:
vlhkost 76 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 5,8%, vláknina 0,8%, popel 1,1%

Balení: 
BARF - KAPR MINUTKA je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016