Kód: 475 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - KOMPLET BÍLÁ RYBA MIX S DRŠŤKAMI

Neohodnoceno
37 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta:

Složení:
mix ryb:
Pražma královská,
Vlk mořský,
Sluha královská,
Kambala velká,
Halibut grónský,
Candát obecný,
Pstruh duhový,
hovězí neprané dršťky

Kategorie: PRODUKTY

Složení:
mix ryb:
Pražma královská,
Vlk mořský,
Sluha královská,
Kambala velká,
Halibut grónský,
Candát obecný,
Pstruh duhový,
hovězí neprané dršťky

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Zdravým psům můžeme zařadit bílé ryby s dršťkami 2x až 3x týdně. Ryby s dršťkami můžeme krmit i u psů s onemocněním jater, ledvin a slinivky a můžeme tento komplet zařadit 1x až 2x týdně.

Popis:
Hlavní složkou jsou maso a kosti z několika druhů sladkovodních i mořských ryb a neprané hovězí dršťky. Bílé ryby řadíme k nízkotučným až středně tučným druhům masa. Maso je velmi kvalitní a jemné a obsahuje kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny. Vysoký je především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst, ale i nervový systém. V mase ryb najdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase těchto ryb vyskytuje draslík, fosfor, hořčík a obsahuje také vyšší množství selenu.

Druhou podstatnou složkou tohoto balíčku jsou neprané hovězí dršťky. Jedná se o jeden z předžaludků skotu, který obsahuje i částečně natrávené rostlinné krmivo skotu. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Neprané dršťky zařazujeme do psího jídelníčku minimálně jedenkrát týdně, a pokud pes odmítá zeleninu tak podáváme dršťky častěji.


Analytické hodnoty:
vlhkost 72,7%, bílkoviny 17,3%, sacharidy 0,1%, tuky 6,7%, vláknina 1,4%, popel 1,8%


Balení:
BARF - KOMPLET BÍLÁ RYBA S DRŠŤKAMI je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2021