Kód: 438 | Značka: B.A.R.F. Company

BARF - PSTRUH KOMPLET

Neohodnoceno
38 Kč
Skladem (>5 ks)
Varianta:

Složení:
pstruh svalovina,
pstruh kost,
mrkev,
čínské zelí,
jablka

Kategorie: KOMPLETY
Druh masa: Pstruh
Komplety: MASO, KOSTI, ZELENINA

Složení:
pstruh svalovina,
pstruh kost,
mrkev,
čínské zelí,
jablka

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Maso ze pstruha je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa. Pstruh se příliš nehodí pro psy s onemocněním jater a slinivky kvůli střednímu obsahu tuku. Zdravým psům můžeme zařadit pstruha do jídelníčku 1x až 2x týdně. Psům s horší funkcí ledvin můžeme pstruha pro zpestření zařadit 1x týdně.

Popis:
Hlavní složkou Pstruha kompletu jsou maso a kosti ze pstruha. Pstruh komplet zajisté udělá radost majitelům psích alergiků, protože zrovna maso pstruha řadíme k druhům, které alergie na krmivo příliš často nevyvolávají. Více o krmení psích alergiků a o eliminační dietě se dočtete v našem článku. Pstruha řadíme ke středně tučným sladkovodním rybám žijícím převážně v tekoucí vodě - maso je tedy velmi kvalitní a jemné. Pstruh obsahuje velmi kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny a řadí se mezi středně tučné ryby. Vysoký je především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst, ale i nervový systém. V mase pstruha najdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase pstruha vyskytuje draslík, fosfor, hořčík a obsahuje také vyšší množství selenu.

Rostlinnou složku Pstruh kompletu tvoří mrkev, čínské zelí a jablka.
Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Díky tuku obsaženému v mase ze pstruha se zvyšuje i vstřebatelnost vitamínu A obsaženému v mrkvi. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně.
Čínské zelí je zelenina s nízkou energetickou a vysokou výživovou hodnotou. Obsahuje především vitamín C, dále je zdrojem vitamínů skupiny B. Z minerálů můžeme jmenovat draslík, hořčík, vápník, železo a menší množství sodíku.
Jablka obsahují ovocné cukry a pektiny, které zlepšují trávení a samozřejmě i vitamín C.

Tento balíček obsahuje kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.


Analytické hodnoty:
vlhkost 72,1%, bílkoviny 18%, sacharidy 0,2%, tuky 7%, vláknina 0,9%, popel 1,8%

Balení:
BARF - PSTRUH KOMPLET je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Poznámka:
Barva našich produktů může být proměnlivá na základě použitého druhu pstruha. V případě pstruha duhového je základní barva produktu světlá, bílá. Pokud je pro výrobu použit pstruh lososovitý, mohou mít produkdy barvu oranžovou.


Text MVDr. Markéta Rázgová © 2016
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení