Kód: 437 | Značka: B.A.R.F. Company

PSTRUH 0,4 kg

Neohodnoceno
56 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 
pstruh svalovina,
pstruh kost

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.4 kg
Druh masa: Pstruh

Složení: 
pstruh svalovina,
pstruh kost

Pro koho se hodí: 
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Maso ze pstruha je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa. 

Zdravým psům můžeme zařadit pstruha do jídelníčku 1x až 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Pstruh se příliš nehodí pro psy s onemocněním jater a slinivky kvůli střednímu obsahu tuku. 
Psům s horší funkcí ledvin můžeme pstruha pro zpestření zařadit 1x týdně.

Popis:
Hlavní složkou jsou maso a kosti ze pstruha včetně ploutviček a kůže. Pstruh zajisté udělá radost majitelům psích alergiků, protože zrovna maso pstruha řadíme k druhům, které alergie na krmivo příliš často nevyvolávají. Více o krmení psích alergiků a o eliminační dietě se dočtete v našem článku. Pstruha řadíme ke středně tučným sladkovodním rybám žijícím převážně v tekoucí vodě - maso je tedy velmi kvalitní a jemné. Pstruh obsahuje velmi kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny a řadí se mezi středně tučné ryby. Vysoký je především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst, ale i nervový systém a imunitu. V mase pstruha najdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase pstruha vyskytuje draslík, fosfor, hořčík a obsahuje také vyšší množství selenu. Celého pstruha velmi ocení psi, kteří preferují kusovou kořist. Žvýkání kusové kořisti má pozitivní vliv na zdravotní stav zubů, psa zabaví a posílí žvýkací svaly.

Tento balíček obsahuje maso i kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.


Analytické hodnoty:
vlhkost 72,5%, bílkoviny 18,5%, sacharidy 0,1%, tuky 7%, vláknina 0%, popel 1,9%

Balení: 
PSTRUH 0,4 kg je syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Poznámka:
Barva našich produktů může být proměnlivá na základě použitého druhu pstruha. V případě pstruha duhového je základní barva produktu světlá, bílá. Pokud je pro výrobu použit pstruh lososovitý, mohou mít produkdy barvu oranžovou.


Text MVDr. Markéta Rázgová © 2020


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení