Kód: 437 | Značka: B.A.R.F. Company

PSTRUH 0,4 kg

Neohodnoceno
56 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení: 
pstruh svalovina,
pstruh kost

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.4 kg
Druh masa: Pstruh

Složení: 
pstruh svalovina,
pstruh kost

Pro koho se hodí: 
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Maso ze pstruha je velmi vhodné pro psí alergiky, protože se jedná o ne příliš často krmený druh masa. 

Zdravým psům můžeme zařadit pstruha do jídelníčku 1x až 2x týdně.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Pstruh se příliš nehodí pro psy s onemocněním jater a slinivky kvůli střednímu obsahu tuku. 
Psům s horší funkcí ledvin můžeme pstruha pro zpestření zařadit 1x týdně.

Popis:
Hlavní složkou jsou maso a kosti ze pstruha včetně ploutviček a kůže. Pstruh zajisté udělá radost majitelům psích alergiků, protože zrovna maso pstruha řadíme k druhům, které alergie na krmivo příliš často nevyvolávají. Více o krmení psích alergiků a o eliminační dietě se dočtete v našem článku. Pstruha řadíme ke středně tučným sladkovodním rybám žijícím převážně v tekoucí vodě - maso je tedy velmi kvalitní a jemné. Pstruh obsahuje velmi kvalitní a dobře stravitelné bílkoviny a řadí se mezi středně tučné ryby. Vysoký je především obsah důležitých omega 3 nenasycených mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou kůži a srst, ale i nervový systém a imunitu. V mase pstruha najdeme vitamíny B, C, E a A. Z minerálů se v mase pstruha vyskytuje draslík, fosfor, hořčík a obsahuje také vyšší množství selenu. Celého pstruha velmi ocení psi, kteří preferují kusovou kořist. Žvýkání kusové kořisti má pozitivní vliv na zdravotní stav zubů, psa zabaví a posílí žvýkací svaly.

Tento balíček obsahuje maso i kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.


Analytické hodnoty:
vlhkost 72,5%, bílkoviny 18,5%, sacharidy 0,1%, tuky 7%, vláknina 0%, popel 1,9%

Balení: 
PSTRUH 0,4 kg je syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Poznámka:
Barva našich produktů může být proměnlivá na základě použitého druhu pstruha. V případě pstruha duhového je základní barva produktu světlá, bílá. Pokud je pro výrobu použit pstruh lososovitý, mohou mít produkdy barvu oranžovou.


Text MVDr. Markéta Rázgová © 2020