Kód: 317 | Značka: B.A.R.F. Company

HOVĚZÍ ŽVÝKAČKA - MULEC 1 ks

1 hodnocení
34 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
hovězí mulec

Kategorie: DRUHY MASA
Hmotnost: 0.3 kg
Druh masa: Hovězí

Složení:
hovězí mulec

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Zvláště vhodné je podávání u mladých rostoucích psů, psích sportovců a starších psů s pohybovými obtížemi, kteří potřebují více kolagenu. Zdravým psům zařazujeme do jídelníčku 1x týdně.  

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:
Psům s onemocněním jater a slinivky hovězí mulec nepodáváme. Psům s onemocněním ledvin můžeme občas pro zpestření podat.

Popis:
Tento balíček obsahuje hovězí mulec vcelku. Mulec je tvořen krátkými svaly, kůží a vazivem. Vazivo je složené především z kolagenních vláken. Krmení takovýchto kusových produktů je prospěšné na stav zubů a nutí zvíře žvýkat.

V porovnání s preparáty na podporu kloubů, obsahuje hovězí vazivo všechny živiny nutné pro zdravé vazy a šlachy v té nejlépe stravitelné a přirozené formě. Mulec nekrmíme jako samostatnou krmnou dávku, ale vhodně kombinujeme se svalovinou, případně i s menším množstvím kostí nebo je podáváme jako pamlsek a pro zábavu. Kolagen obsažený v mulci má pozitivní vliv na stav kloubů, kůže, srsti, drápů, vazů a šlach.
Tento balíček neobsahuje kosti, proto je nutné to zohlednit při sestavování jídelníčku.  

Analytické hodnoty:
vlhkost 52,9%, bílkoviny 40% (většinu bílkovin chrupavky tvoří kolagen), sacharidy 0%, tuky 5,8%, vláknina 0%, popel 1,3%

Balení:
HOVĚZÍ MULEC 1 ks je kusové syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je zabalené v PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

Text MVDr. Markéta Rázgová © 2018