Kód: 427 | Značka: B.A.R.F. Company

PŘÍRODNÍ VLÁKNINA S PROBIOTIKY 0,1 kg

Neohodnoceno
21 Kč
Skladem (>5 ks)

Složení:
obsah hovězího předžaludku

Kategorie: PRODUKTY
Hmotnost: 0.1 kg

Složení:
obsah hovězího předžaludku

Pro koho se hodí:

Obsah předžaludku se hodí pro všechny kategorie psů a zařazují se i do dietních jídelníčků.
Zdravým i nemocným psům můžeme podávat bez problémů i každý den.


Popis:
Hlavní složkou tohoto balíčku je obsah předžaludku skotu. Balíček neobsahuje maso. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Výhodou je, že produkt je čistě rostlinný a je tedy vhodný i pro psy, kteří mají na hovězí maso alergii. Tento produkt je výbornou alternativou pro podávání zeleniny. Bonusem je to, že je obsah předžaludku již částečně natráven a je tedy pro psy daleko lépe stravitelný než zelenina.

Obsah předžaludku zařazujeme do psího jídelníčku dle potřeby, můžeme jimi nahradit neprané dršťky nebo zeleninu. Hovězí bachor ke své trávící funkci potřebuje symbiózu s trávícími bakteriemi, kterých zde žije asi 60 druhů. Tyto prospěšné bakterie se v bachoru množí a zajišťují především trávení celulózy a produkují také vitamíny skupiny B. Tyto látky spolu s tráveninou přechází i dále do trávícího traktu a tedy i do knihy. Hovězí obsah předžaludku stejně tak jako dršťky má dosti typický pach po natráveném krmivu a mnoha chovatelům toto vadí.


Tento balíček neobsahuje kosti ani maso a proto je nutné počítat s tím při tvorbě jídelníčku.

Analytické hodnoty:
Protein 16%, tuk 0,2%, popel 1,1%, vláknina 3,3%, vlhkost 79,4%Balení:

HOVĚZÍ OBSAH PŘEDŽALUDKU je syrový rostlinný materiál určený ke krmení psů a jiných domácích šelem. Produkt je zabalen v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.


Text MVDr. Markéta Rázgová © 2020